Ніч з суботи на неділю була хвилюючою. Я мало спала і хоча розум був досить спокійний, тіло виділяло адреналін.

Це був третій раз, коли я здавала випускний екзамен у ВУЗі. Цього разу онлайн в інституті психоаналізу.

Всі ці 8 місяців, доки пандемія відбирала один за одним варіанти живої взаємодії, роботи та дозвілля, онлайн заполонив практично всі сфери життя: навчання, тренування, спілкування...Кожен місяць я мала новий модуль в інституті, потім тижні практики і ось, навіть, екзамен, проходив у Skype.

Ще трішки почекати і до мене прилетить диплом за спеціальністю «Психологія змін. Трансформаційний коучинг» та сертифікат асоціації ICI. Це дає право практики у сфері психологічного консультування та трансформаційного коучингу.

І це розширення. Коучинг в своїй діяльності я використовую ще з 2014р., а зараз відчула, що хочеться йти глибше, адже на шляху до втілення цілей, ми зіштовхуємося з власними переконаннями, упередженнями, комплексами. Нам важливо йти через власні цінності та реалізувати не лише зовнішні цілі, а й приходити до стану внутрішньої гармонії. Для цього потрібні знання психології. І зараз в цьому напрямку бачу свій подальший розвиток.

Цей час був трансформаційним для мене самої. Паралельна робота з психологом та коучами. Праця над собою, що допомагала розплутувати вузлики сумнівів, страхів, чужих сенсів. Переосмислення власних орієнтирів та опор. Пауза в проведенні курсів та розширення напрямку індивідуальної та групової роботи в форматі мастермайнд.

І зараз я готова запросити вас у цікаву подорож, де можу стати провідником до себе. Я щиро вірю, що у кожному є ресурси та потенціал, щоб жити бажаним життям і рада підсвітити стежку.

Формати взаємодії:

- індивідуальні коуч-сесії
- мастермайнд групи.

Сфери:

- Фізичне та ментальне здоров’я
- Реалізація задумів
- Стосунки з собою та іншими
- Цінності та емоційний стан
- Радість життя та баланс
- Дослідження актуальних для вас тем.

До кінця весни зберігаю вартість сесій, тож бронюйте зручний час.

Я ще буду докладніше розповідати, а зараз буду вдячна за ваші запитання, що вам цікаво і який напрямок більше ваш? Індивідуальний чи груповий? Чи маєте вже досвід співпраці з коучем, психологом?